1. Головна
  2. Агрокомплекс

Агрокомплекс

Вирощуємо овочі, горошок та кукурудзу, гарантуючи високу якість та натуральність консервованої продукції

Сільськогосподарські активи групи компаній «Верес» знаходяться в управлінні ТОВ «ВІДЖИ АГРО», яке було створене в 2019 році в результаті реструктуризації бізнесу. В складі ГК «Верес» аграрний напрямок з’явився в 2001 році з орендою перших 2 тис. га землі в одному із найродючіших регіонів країни – Черкаській області.

Станом на 2021 рік земельний банк ГК «Верес» нараховує близько 7 тис. га ріллі, яка закріплена за двома сільськогосподарськими підрозділами в Черкаській та Миколаївській областях.

На базах господарств вирощуються профільні овочеві та зернобобові культури, які постачаються на власні консервні заводи для переробки, та біржові культури. Використання власної сировини є однією із умов, що гарантує високу якість та безпечність овочевої консервації. Починаючи з етапу підбору насіння, ми приділяємо значну увагу біологічним характеристиками сортів, завдяки чому отримуємо сировину з високими смаковими показниками. Чітке дотримання технології вирощування без застосування стимуляторів росту, відповідальність при зборі урожаю та максимально короткий час транспортування дають можливість зберегти свіжість та якість агропродукції.

1
Кукурудза цукрова
1
Горох овочевий
1
Пшениця озима
1
Сорго
1
Кабачок
1
Інші овочі

В структурі посівних земель частка профільних культур становить близько 30%, з них: зелений горошок, кукурудза цукрова, кабачки, овочеві культури (томати, перець, морква, цибуля та інші). Решта посівних земель (70%) зайнята біржовими культурами: пшениця озима, горох зерновий, соняшник, кукурудза та сорго, яке в 2020 році вирощувалося вперше і продемонструвало досить хороший результат в умовах посушливого літа.

Враховуючи постійні зміни кліматичних та погодних умов, на агропідприємствах розроблений оптимальний для кожної із природних зон варіант технологічних карт, який забезпечує виконання планових показників врожайності. З метою нівелювання залежності від сезонних опадів, протягом 2018-2020 років на господарствах введено в експлуатацію іригаційні системи та крапельний полив.

Як і кожен із напрямів бізнесу ГК «Верес», агрокомплекс слідує стратегії інноваційного розвитку. Лише за 2019-2020 роки на Яснозірському підрозділі (Черкаська обл.) було впроваджено систему точного землеробства Cropio та оновлено парк сільськогосподарської техніки (трактори FENDT 936, обприскувач самохідний Case IH SPX 3330 Patriot, розкидач мінеральних добрив ZG-TS 7501 ProfisPro, сівалка точного висіву для просапних культур Tempo L16, культиватор NEW HOLLAND ST 250, культиватор Salford «RTS» 1-2124).

Меню