1. Головна
  2. Канівський консервний завод

Канівський консервний завод

Спеціалізується на виробництві соусної групи та плодоовочевої консервації

Канівський виробничий підрозділ є структурним підрозділом ТОВ «ВІДЖИ ПРОДАКШН», який спеціалізується  на виробництві соусів, гірчиці, хрону та маринадів, консервованих огірків та томатів, закусок, а також всієї лінійки грибної продукції (ікри, маринованих та стерилізовані шампіньйонів).

Компанія «Верес» придбала завод у квітні 1997 року. Саме з покупки даного виробничого активу й почалася історія бренду. Підприємство було обладнане лінією для виробництва томатної пасти, тож  після її переналаштування першими продуктами, які почали вироблятися на заводі, стали кетчупи.

Виробництво продукції  розподіллено за спеціалізованими цехами: соусний цех, цех консервації, цех бланшування грибів, цех з виробництва спецій та приправ, а також пункт прийму сировини. Уся вхідна сировина та готова продукція проходить якісний контроль на власній акредитованій лабораторії. З 2017 року виробництво продукції сертифіковано за міжнародною системою менеджменту безпечності харчових продуктів FSSC 22000.

Завод працює цілий рік, забезпечуючи роботою понад 400 постійних та сезонних працівників.

У 2020 році на заводі було відкрито новий цех для виробництва спецій та приправ. Цех облаштовано високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє не просто виготовляти якісний продукт зі збереженням всіх смакових та ароматичних властивостей натуральної сировини, а й забезпечує точність дозування інгредієнтів у сумішах на рівні фармацевтичної продукції.

Соусний цех

Цех консервації

Цех бланшування грибів

Цех з виробництва спецій і приправ

Пункт прийому сировини

Меню