1. Головна
  2. Про нас
  3. Структура

Структура

ГК «Верес» – вертикально інтегрований бізнес

Група компаній  «Верес» входить до промислово-інвестиційної групи Smart Holding. Розділяючи із головним акціонером спільну стратегію розвитку та принципи ведення бізнесу, група компаній  продовжує активно розвиватися, випускаючи продукцію в нових для бренду продуктових категоріях та освоюючи нові експортні ринки.

Управління українськими підприємствами групи компаній відбувається материнською компанією Veres Holding Ltd., 66% активів якої належать Smart Holding. Компанія консолідує володіння виробничими і торговими потужностями, здійснює управління бізнесом та представляє інтереси власників.

Veres IP Ltd. управляє інтелектуальною власністю ГК «Верес». Торгова марка поряд із рецептурою є основним активом бізнесу. Саме завдяки рецептурі продукція полюбилася споживачам, а бренд «Верес» став упізнаваним не лише на внутрішньому, а й на зовнішньому ринках.

Робота ГК «Верес» побудована на принципах кластерного поділу бізнесу, що забезпечує максимально ефективне управління на регіональному та місцевому рівнях.

Кластерні напрямки:

ТОВ «ВІДЖИ АГРО»

об’єднує виробничі потужності агропромислового комплексу

ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ»

підприємство з вирощування грибів, виробництва компосту та покривного матеріалу

ТОВ «ВІДЖИ ПРОДАКШН»

включає Канівський та Черкаський виробничі підрозділи, логістичний центр

ТОВ «ВІДЖИ ТРЕЙД»

відповідає за побудову ефективної системи взаємодії між усіма бізнесами групи компаній

Меню