1. Головна
  2. Про нас

Про нас

Виробляємо смачні та натуральні продукти, щоб ви мали час реалізовувати свої мрії та бажання

Група компаній «Верес» – вертикально інтегрований бізнес у сфері FMCG, що спеціалізується на виробництві готових продуктів харчування та є лідером із виробництва овочевої консервації, соусів та джемів. На ринку продукція компанії відома під однойменною назвою – «Верес».

Бренд «Верес» – лідер ринку та єдиний бренд, який пропонує асортимент у всіх категоріях овочевої консервації на відміну від конкурентів. Одним із стратегічних напрямків, в яких бренд планує посилювати свої позиції на наступні роки, є категорія готових страв.

На сьогодні продукція бренду «Верес» відмінно зарекомендувала себе і знайома споживачам не тільки на території країн СНД, але і популярна в багатьох країнах світу. Географія експорту становить понад 35 країн, охоплюючи регіони Азії, Європи, СНД, Сходу та Америки.

Продуктовий портфель бренду налічує понад 100 найменувань продукції, представлених у 15 категоріях. За офіційними даними ACNielsen Ukraine, у 2020 році «Верес» увійшов у ТОП-3 виробників консервованих овочів в Україні та є лідером ринку, без врахування сегменту томатної пасти та соків.

Щороку компанія виводить на ринок новинки, які, в першу чергу, відображають сучасні тренди та запити споживачів. Наші продукти набирають великої популярності серед людей, що піклуються про якість продуктів харчування, а також вегетаріанців.

Із 1997 року компанія виробляє овочеву консервацію, підтверджуючи з року в рік її високу якість. Контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва: від підбору насіння, технології вирощування овочевої сировини та зернобобових, шампіньйонів на базі власної грибниці до виробництва та поставок продукції в торговельні точки.

Ми контролюємо якість сільськогосподарської сировини, яка вирощується на кращих чорноземах Європи. Тому наша продукція не містить транс-жирів і генетично модифікованих інгредієнтів. Виробництво продукції сертифіковано за міжнародним стандартом FSSC 22000, а кожен із заводів має акредитовані лабораторії з контролю якості вхідної сировини та готової продукції.

В Україні овочеву консервацію та соуси бренду «Верес» знають понад 70% споживачів категорій. Форма скляної банки «Верес» запатентована та на рівні з логотипом є одним із бренд-елементів, за якими покупець швидко пізнає продукт на полиці і, купуючи його, може бути впевненим в оригінальній якості.

Історія компанії

  • Серпень 2020 року – компанія представляє на ринку новинку в сегменті готової їжі «Обіди як вдома», які представлені трьома смаками.
  • Вересень 2020 року – компанія виходить на ринок з новою категорією – натуральні спеції та приправи, асортимент якої включає 12 продуктів, що розроблені за унікальними рецептурами бренду.
  • Вересень 2020 – бренд поновлює активну комунікацію і виходить із новим слоганом «Верес. Смачно як завгодно».
  • Листопад 2020 – бренд випускає на ринок унікальну товарну категорію «Кетчуп зі свіжих томатів», який нараховує три смаки «Гострий», «Лагідний» та «Томатний». Продукція виходить у скляній упаковці та складається на 76% з натуральних томатів.
0
Найменувань продукції
0
років
0
Співробітників
0
Країни
Меню