1. Головна
  2. Новини
  3. Бренд «Верес» виходить на ринок із новою категорією продуктів – натуральні спеції та приправи

Бренд «Верес» виходить на ринок із новою категорією продуктів – натуральні спеції та приправи

Бренд «Верес» розпочав виробництво власної лінійки натуральних сухих спецій і приправ.

Асортимент категорії представлено 12 продуктами, серед яких спеції, прянощі, приправи, суміші овочів, трав і грибів, які були розроблені за унікальними рецептурами.

Виробництво лінійки організоване на Канівському консервному заводі, де запущено сучасний цех з інноваційним обладнанням. Технології, які використовуються для виробництва спецій і приправ «Верес» дають змогу зберегти смакові й ароматичні властивості натуральної сировини, а також забезпечують точність дозування інгредієнтів у сумішах. Ця технологія гарантує правильний та однорідний смак продукту.

Однією з ключових характеристик новинок від «Верес» є натуральність. У рецептурах продуктів не використовуються ароматизатори або підсилювачі смаку, тільки натуральні інгредієнти з різних країн світу, які пройшли обов’язковий контроль якості у власній акредитованій лабораторії виробничого підприємства.

У вересні бренд з’явиться на полицях українських магазинів у відповідній товарній групі. Компанія у середньостроковій перспективі планує розширення асортименту нової категорії продуктів, а також вихід із ними на ринки ближнього зарубіжжя та Європи.

Рекомендувати друзям:

Актуальні новини

Меню