1. Головна
  2. Грибне виробництво

Грибне виробництво

Одне з найбільших у Східній Європі підприємств повного циклу з вирощування шампіньйонів та виробництва компосту

ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ» (раніше відоме як ЗАТ «Укршампіньйон») створене для управління бізнесом з вирощування грибів. Це унікальне підприємство з повним циклом виробництва грибів: починаючи від виготовлення компосту і покривного матеріалу та закінчуючи вирощуванням культивованих шампіньйонів, яке входить до переліку найбільших у Східній Європі.

Підприємство почало свою роботу ще у 2000 році. Перший компостний цех було запущено 19 вересня 2000 року, а вже 13 квітня 2001 року було зібрано першу партію грибів.

Грибний комплекс використовує передові технології виробництва та оснащений обладнанням брендів Christiaens Group, Alpi, Fancom, YORK, має сертифіковану лабораторію, яка дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах її виробництва. Протягом року на грибниці працює близько 400 працівників, що робить підприємство одним із найбільших роботодавців регіону.

Виробничий комплекс загальною площею в 22 га розташований в с. Литвинець Черкаської області та включає:

 

14 тунелів пастеризації, кожен продуктивністю 70 тонн компосту фази II.

 

Цех з виробництва компосту продуктивністю 980 тонн на тиждень компосту фази II. Середньомісячні обсяги виробництва компосту досягають 4 тис. тонн, з яких близько 65%  продається грибоводам в усі регіони України та за кордон, а 35% використовується у власних камерах вирощування грибів.

 

Цех з виробництва покривного матеріалу з потужністю 700-800 м3 на місяць.

 

36 камер вирощування шампіньйонів корисною площею 700 м2 кожна, що дозволяє виробляти більше 300 тонн грибів на місяць. Із загального обсягу 40% вирощених грибів постачаються для переробки на Канівський виробничий підрозділ, решта – реалізовується на ринок.

Меню